11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

    15.03.2012 roku został przeprowadzony w naszej szkole konkurs matematyczny Kangur. Konkurs jest już tradycją szkoły. W każdym roku mamy wyróżnianych  kilku uczniów.

Ma on charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez międzynarodową komisję. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.

W tym roku wzięło udział 33 uczniów z naszej szkoły.

 

    Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet uczniowie klasy Va zaprezentowali 8 marca specjalny PROGRAM TELEWIZYJNY. Były : wiadomości z kraju i ze świata, prognoza pogody, wiadomości sportowe i 1498 odcinek serialu "M jak miłość".

      Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczennic. W międzyszkolnym konkursie plastycznym organizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie pt. „Ja, moja rodzina, moje miasto" w kategorii klas IV – VI I miejsce zajęła Monika Majran, a Julia Bartnicka zajęła III miejsce.

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie

ogłasza zapisy do grup przedszkolnych i klas I

na rok szkolny 2012/2013.

Zainteresowanych rodziców zapraszamy

do sekretariatu szkoły

w godz. 8.00-15.00 do dnia 15 kwietnia 2012 r.

   Zapraszamy do wzięcia udziału w internetowym konkursie wiedzy o Januszu Korczaku uczniów szkół podstawowych z Mławy. Konkurs ten jest formą popularyzacji myśli, twórczości, systemu wychowawczego oraz życia tego niezwykłego człowieka.

Szczegóły oraz pytania znajdziecie w zakładce konkursy. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

   W dniu 23 lutego 2012 r. ogłoszono wyniki konkursu SUPERGŁOWA 2011. Ten zaszczyty tytuł zdobyła ZUZANNA PIOTRKOWSKA uczennica klasy VI b.

W tej edycji wzięło udział ponad 50 uczniów z klas IV – VI. Należało odpowiedzieć na 45 pytań z różnych dziedzin wiedzy.

   11 stycznia po raz kolejny odwiedziliśmy bibliotekę w Warszawie.

Iza Rzepkowska, Milena Machaj i Ola Sztybor zwiedziły bibliotekę oraz pokój pisarki . O naszej wizycie możecie przeczytać na stronie www.koszykowa.pl

Pani Hanna Diduszko (filolog, pedagog, bibliotekarz, kierownik Biblioteki im. H. Rudnickiej) tak napisała o naszej wizycie:

„Goście ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie z wizytą w Bibliotece im. Haliny Rudnickiej – na Żoliborzu

   Rok 2012 ogłoszony został Rokiem Janusz Korczaka - w związku z tym zapraszamy uczniów szkół mławskich do wzięcia udziału w konkursie literackim „W państwie Króla Maciusia I". Czekamy na dotąd niepublikowany utwór przedstawiający bohatera z książek o Królu Maciusiu I. Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie konkursu.

                                         Regulamin

Joomla Template by Joomla51.com