11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

   Wystartowały zapisy do XII Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" – zwycięzcy w nagrodę wyjadą w niezwykłą podróż na mecz Mistrzów Euro 2012!

Organizatorki wewnątrzszkolnego konkursu na „ Najładniejszą ozdobę choinkową" p. Sylwia Bancerz i p. Larysa Sieńska stanęły przed trudnym zadaniem wyłonienia laureatów , ponieważ dostarczane prace były nie tylko estetycznie wykonane ale coraz bardziej oryginalne. Pomysłowość ozdób, które w niczym nie ustępują tradycyjnym bombkom ( różnią się tylko tym, że nie są wykonane ze szkła) przeszła wszelkie oczekiwania.

   Podczas zabawy karnawałowej, która odbyła się 14 stycznia 2012 r. dokonano uroczystego wręczenia nagród laureatom wewnątrzszkolnego konkursu pt.: „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa". Konkurs zorganizowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Prace prezentowały wysoki poziom, dlatego też komisja miała problem z wyłonieniem laureatów.

 

    W dniach od 16 do 20 stycznia w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się zimowisko pod hasłem "Ferie z uśmiechem 2012". Nasza szkoła jako jedyna w mieście zorganizowała takie zajęcia we współpracy z MOPS i Miejską Biblioteką Publiczną. Wszystkie dzieci w liczbie 60 otrzymywały na śniadanie herbatę i słodkie bułki, dzieci miały też możliwość korzystania z obiadów.

         Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie plastycznym  „Najpiękniejsza walentynka”.

 

Regulamin

     14 stycznia w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie odbył się niezapomniany bal karnawałowy, który uświetnił występ rodziców.

Są w życiu chwile, gdy wszystko koloru nabiera,

gdy miłość wygrywa, nienawiść umiera.

Więc dziś życzymy, by święty Mikołaj

chodził z wielkim koszem-

i przynosił naszym dzieciom

wszystko o co Go poproszą.

Joomla Template by Joomla51.com