11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  

W dniu 29 listopada 2011r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Powiecie

 

W wyniku ogłoszonego konkursu ofert

na dzierżawę pomieszczeń kuchennych

i prowadzenie stołówki

 

 

     Dnia 21 listopada w Miejskim Domu Kultury odbył się V Regionalny Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej,

 

   Od wielu już lat dzieci z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 biorą udział w comiesięcznych spotkaniach edukacyjnych rozwijających wiadomości muzyczne.

 

 

 

  W dniu 16 listopada odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno – Literackiego „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej", którego organizatorem jest Szkoła P{odstawowa nr 4 w Mławie.

 

 

 

    Uczniowie klas drugich i trzecich nasze szkoły uczestniczą w Turnieju – Rekreacyjno – Sportowym, który organizowany jest przez Miejska Halę Sportową.

 

 

      W dniu 10 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Tegoroczne święto obchodziliśmy pod hasłem „ 11 listopada - hołd wdzięczności Polska składa". W odświętnie udekorowanej sali , odświętnie wystrojone dzieci z zapałem prezentowały przygotowany program, który wprowadził nas w wesoły świąteczny nastrój.

    

 

  

 

    Uczniowie klasy V c wzięli udział w konkursie pt. „ Rosnę – Myślę – Dbam " organizowanym przez Fundację „ Trzeźwy umysł " z Poznania. Na godzinie wychowawczej dyskutowali wraz z wychowawczynią Małgorzatą Leszczyńską na określony w konkursie temat  dotyczący dbałości o siebie, ale też i o innych.

Dzieci wykonały prace pokazujące formy pomocy innym ludziom n.p. osobom starszym lub młodszym kolegom, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię.

Okazało się, że uczennica kl. V c Wiktoria Czyrko znalazła się w gronie siedmiu laureatów na 170 mławskich uczestników ogólnopolskiego konkursu.

                                                                                                       Gratulujemy!

Joomla Template by Joomla51.com