11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  Z okazji Dnia Dziecka najserdeczniejsze życzenia dla dzieci małych, większych i tych całkiem dużych. Życzymy Wam, żeby nigdy nie zabrakło Wam energii do zabawy, żebyście zawsze mieli dużo powodów do radości i uśmiechu, a Wasze życie było słodsze niż wszystkie słodycze, które do tej pory zjedliście.

Życzymy, aby każdego dnia spotykało Was coś zaskakującego. Tych małych, codziennych odkryć życzą Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Placówek nr 2 w Mławie.

 

  W dniach 16-18 czerwca 2020r. uczniowie klas VIII przystąpią do egzaminu ósmoklasisty. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje dotyczące organizacji tego egzaminu zgodne z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego.

Egzamin ósmoklasisty jest obowiązkowy, co oznacza, że każdy uczeń klasy VIII musi do niego przystąpić, aby ukończyć szkołę. Ma formę pisemną i składa się z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki i języka obcego nowożytnego.

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie

Ulotka informacyjna 

Wniosek

Zespół Szkół Nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie

Ulotka informacyjna 

 Podanie o przyjęcie do technikum 

Podanie o przyjęcie do szkoły branżowej 

Przedmioty rekrutacyjne

 Zespół Szkół Nr 2 w Mławie

Ulotka informacyjna 1

Ulotka informacyjna 2

Wniosek o przyjęcie do szkoły

Szkoła Branżowa

Informacje

Ochotnicze Hufce Pracy

Informacje

Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie

Ulotka informacyjna

 

 
Szanowni Państwo,
1. Od 18 maja 2020 r. dopuszcza się możliwość realizacji zajęć rewalidacyjnych, za zgodą rodziców, na terenie szkoły w bezpośrednim kontakcie ucznia z osobą prowadzącą te zajęcia.
2. Od 25 maja 2020 r. organizuje się zajęcia świetlicowe dla uczniów klas I – III z możliwością realizacji podstawy programowej dla tych uczniów, których rodzice zadeklarują taką potrzebę.
3. Od 25 maja zapewnia się uczniom klas VIII dobrowolne konsultacje na terenie szkoły.
4. Od 25 maja zapewnia się uczniom konsultacje z pedagogiem i psychologiem na terenie szkoły.
5. Od 1 czerwca 2020r. uczniom szkoły (kl. IV-VII) zapewnia się konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne. Konsultacje organizuje nauczyciel przedmiotu, w odpowiedzi na potrzeby uczniów, w uzgodnieniu z rodzicami ucznia i wychowawcą klasy.
6. Od 1 czerwca zapewnia się uczniom możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.

Uprzejmie informuję, że w związku z ograniczonym funkcjonowaniem jednostek oświatowych zaszła konieczność zmiany dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych zaplanowanych w roku szkolnym 2019/2020. Związane jest to z przesunięciem przez dyrektora CKE egzaminu ósmoklasisty, który miał się odbyć 21-23 kwietnia 2020 r. Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych należy zatem przeznaczyć na przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty w terminach:

  • 16 czerwca 2020 r. (wtorek) (egzamin z języka polskiego),
  • 17 czerwca 2020 r. (środa) (egzamin z matematyki),
  • 18 czerwca 2020 r. (czwartek) (egzamin z języka angielskiego nowożytnego).

Zmianę dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych wskazanych przez dyrektora pozytywnie zaopiniowała Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 4 w Mławie w dniu 21 maja 2020 r., podejmując uchwałę nr 21/2019/2020. Niezmienionym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych pozostaje 12 czerwca (piątek).

Dyrektor Zespołu Placówek
Oświatowych nr 2 w Mławie
Joanna Wyszkowska

Joomla Template by Joomla51.com