11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  Z dniem 18 maja 2020 r. od godziny 7.00 dla zgłoszonych 20 dzieci rozpoczynamy opiekę przedszkolną.  W  sytuacji funkcjonującego stanu epidemicznego związanego Covid-19 zgodnie z zaleceniami GIS z dnia 4 maja 2020 r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Mławie opieką możemy objąć 40  dzieci. Zwracamy się do rodziców z prośbą o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w przedszkolu.
 
Poniżej zamieszczamy zgłoszenie, które należy wypełnić chcąc przysłać dziecko do naszego przedszkola.

Zapoznawszy się ze stanowiskiem dyrektorów placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Miasto Mława, oraz opiniami rodziców uczęszczających do nich dzieci, burmistrz Sławomir Kowalewski postanowił

wstrzymać się z otwarciem

przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i żłobka.

Szczegółowe informacje

 Okres świąt majowych to wspaniały czas na przybliżenie uczniom treści patriotycznych. W tym roku z powodu pandemii koronawirusa obchody świąt odbyły się w inny sposób niż zawsze. Uczniowie wraz z nauczycielami nie mogli uczestniczyć w świątecznej akademii. Podczas zdalnych lekcji poruszane były tematy związane z potrzebą kultywowania uroczystości narodowych, patriotyzmu, rozbudzania miłości i przywiązania do własnego kraju. 29 kwietnia bieżącego roku w klasie 6a podczas zdalnej  godziny wychowawczej odbyła się rozmowa na temat majowych świąt. Wychowawczyni p. Monika Brzozowska przypomniała uczniom szczególnie ważne daty w historii Polski :

1 maja – Międzynarodowy Dzień Pracy

2 maja – Święto Flagi Państwowej

3 maja – uchwalenie Konstytucji.

 

 

 

 

  W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce do 24 maja szkoły są zamknięte, a lekcje odbywają się w rożny niespotykany dotąd sposób. Nie możemy się spotkać aby uczcić piękne majowe święta. Zapraszam do obejrzenia prezentacji.

 

 Majowe święta

 

 

 

Lista kandydatów  przyjętych  do klasy I

na rok szkolny 2020/2021

do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 czasowe ograniczenie funkcjonowania Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 2 w Mławie będzie obowiązywało do 24 maja 2020 r. W tym czasie będzie prowadzona nauka na odległość według wcześniej ustalonych zasad. 

Joanna Wyszkowska

Dyrektor 
Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie

   W najbliższych dniach będę dla Was dostępna również telefonicznie, pod numerem szkolnym (23 654 48 25) w poniedziałki i w środy w godzinach 10.30-12.30. W dalszym ciągu we wszystkie dni poniedziałek - piątek) jestem dostępna w dzienniku Librus oraz w aplikacji Messenger.
Urszula Sumeradzka - psycholog
Joomla Template by Joomla51.com