11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

  Do udziału w spotkaniach świetlicowych online zaproszone zostały Dzieci z klas I-III wraz z Rodzicami, a także wszyscy chętni uczniowie. Przedstawiamy codziennie propozycje różnych zajęć świetlicowych online wraz z prezentacją multimedialną.

Wspólne spędzanie czasu przy zabawach w skojarzenia, obserwowaniu online bocianich gniazd, gotowaniu z bajką, prostych eksperymentach chemicznych, zabawa cieniem, zakładaniu magicznego ogródka czy podczas wirtualnej wycieczki świetlicowej do Krakowa z pewnością miło i ciekawie zapełni czas w domu w tej wyjątkowej sytuacji.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy I

na rok szkolny 2020/2021

do Szkoły Podstawowej nr 4 im. Haliny Rudnickiej w Mławie

Korzystanie z komputera i Internetu doskonale wspomaga naukę i może być świetną formą rozrywki. Należy pamiętać aby korzystać z sieci rozważnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Całość

  2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Według Światowej Organizacji Zdrowia(WHO) autyzm występuje u 1 na 100 dzieci, co oznacza, że w naszym kraju żyje 400 tysięcy osób z autyzmem.
A TY? ZNASZ TAKĄ OSOBĘ?
Nie oceniaj, nie odsuwaj się, nie wykluczaj, dowiedz się więcej!!!!
 
 

Drodzy Rodzice i Uczniowie!!!
W tym trudnym dla nas wszystkich okresie będę dla Was dostępna za pośrednictwem Librusa oraz Messengera w godzinach:
Poniedzialek - 12.00-16.00,
Wtorek - Piątek - 8.30 - 13.00.
Drodzy Uczniowie - zachęcam Was do pisania o swoich trudnościach - każdy z nas w obecnej sytuacji się z nimi spotyka. Wiecie doskonale, że z niecierpliwością czekam również na informację o Waszych sukcesach.

Drodzy Rodzice i Uczniowie

W okresie trwania nauki zdalnej jestem dla Was dostępna poprzez wiadomości w dzienniku Librus oraz aplikację Messenger od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. Zapraszam do kontaktu w sprawach dla Was ważnych, w których potrzebujecie się skonsultować lub podzielić emocjami.

Uczniowie

Dbajcie o swoje kontakty z rówieśnikami – komunikujcie się z kolegami i koleżankami poprzez komunikatory internetowe, telefon. Pamiętajcie o zachowaniu kultury języka. Odzywajcie się również do mnie, dajcie znać co u Was się dzieje.

Joomla Template by Joomla51.com