11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

 

 

  25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka.

Miękki, puchaty i taki z łatką, przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

W naszej szkole tradycyjnie od kilku lat także obchodzimy Święto Pluszowego Misia. W bibliotece szkolnej dzieci dowiedziały się na pamiątkę jakiego wydarzenia zostało ustanowione to święto, opowiadały o swoich maskotkach, głoskowały i dzieliły na sylaby nazwy znanych misiów. Słuchały fragmentów książek o niedźwiadkach i misiach.

Uczniowie naszej szkoły przygotowywali prezenty dla misia. Najpiękniejsze podarunki przekazał Mateusz Żuchowski i Wiktoria Próchniak z klasy II b. Kilka upominków przekazał Sergiusz Grzybicki. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

 

 

Joomla Template by Joomla51.com