11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

SYLWIA BAKUŁA jest uczniem o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym poczuciu odpowiedzialności. Dała się poznać jako osoba bardzo kreatywna o szerokim spektrum zainteresowań. Działając w Samorządzie Uczniowskim skupia wokół siebie szerokie grono osób chętnych do pracy i pomocy przy organizacji wielu akcji i imprez szkolnych. Jej ambitny stosunek do nauki, systematyczność oraz udział w licznych konkursach począwszy od szczebla miejskiego po szczebel międzynarodowy w pełni zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Zawsze mogliśmy polegać na Sylwii, wspaniale integrowała zespół redakcyjny gazetki „Dzwonek", przewodniczyła zespołowi Aktywu Bibliotecznego. Uczennica wśród swoich osiągnięć może się pochwalić: Wyróżnieniem w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, wyróżnieniem w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Przygoda w bibliotece", II miejscem w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bohaterowie Książek Haliny Rudnickiej", II miejscem w Rejonowym Konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa", Grand Prix w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Szlakiem Polskich Parków Narodowych", II miejscem w Powiatowym Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym „Sowa", I miejscem w Powiatowym Konkursie „Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego", tytułem „Arcymistrza" w Konkursie wiedzy „Porusz umysł" oraz wieloma innymi osiągnięciami. W roku szkolnym 2013 – 2014 osiągnęła wysoką średnią ocen 5,8 oraz wzorową ocenę zachowania. Komisja z satysfakcją występuje do Dyrektora szkoły o przyznanie Sylwii Bakule statuetki i tytułu „Złotego Absolwenta" roku szkolnego 2013 – 2014.

Joomla Template by Joomla51.com