11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

 

    W dniach od 16 do 20 stycznia w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się zimowisko pod hasłem "Ferie z uśmiechem 2012". Nasza szkoła jako jedyna w mieście zorganizowała takie zajęcia we współpracy z MOPS i Miejską Biblioteką Publiczną. Wszystkie dzieci w liczbie 60 otrzymywały na śniadanie herbatę i słodkie bułki, dzieci miały też możliwość korzystania z obiadów.

Zajęcia prowadzone były w trzech grupach. Najwięcej wrażeń i atrakcji wniosły zajęcia zorganizowane przez MBP filia nr 1, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, wolontariuszy z gimnazjum "Wyspianum" i I Liceum Ogólnokształcącego oraz grupę hip – hopowa "NPWM." Dzieci brały udział w konkursach muzyczno – taneczno – śpiewaczych pod tytułem: "Jak oni śpiewają" i "Talenty Czwórki". Ponadto dzieci chętnie korzystały z pracowni komputerowej, gier planszowych i stolikowych. Uczestniczyły w turnieju "dzikich drużyn" , które zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz w turnieju tenisa stołowego. Uczniowie z dwóch starszych grup byli na wycieczce w ośrodku Ligi Obrony Kraju, gdzie zapoznały się z techniką strzelania ze sportowego karabinka pneumatycznego. Uczestnicy zimowiska odbyli wyprawę do mławskiego lasu gdzie korzystały z sanny i zabaw na śniegu. Niewątpliwie ogromną atrakcją zimowisk był występ grupy hip – hopowej " Najlepszy Przekaz W Mieście". Na szczególne podkreślenie zasługuje bardzo dobra współpraca z MOPS, MBP Filia nr1, wolontariuszami z "Wyspianum" i I LO , MOSIR, LOK w Mławie oraz zespołem "NPWM".

Joomla Template by Joomla51.com