11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

   Tegorocznemu koncertowi i kiermaszowi charytatywnemu przyświecały słowa Thomasa Jeffersona "Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych". W ten przedświąteczny czas byli z nami ludzie o gorących sercach, którzy wytworzyli atmosferę miłości i nadziei.

  Dla Igi - Wojowniczki walczącej z nowotworem zaśpiewały i zatańczyły dzieci z grupy II, III, IV, V, IX i X naszego przedszkola oraz Julka Grochowska z Katolickiej Szkoły Podstawowej, Natalia Siwiec z Państwowej Szkoły Muzycznej w Mławie, uczniowie z klas: IIa, IIc, IIe, IIIa, IIId, Zuzia Szpara z kl. IIIb, Zuzia Pazderska z kl. IVa, Oliwia Brzozowska z kl. Vb, uczennice z kl. VIa i VIb, Schola z parafii Św. Jana Kantego oraz p. Karolina Prusinowska z dziećmi.

Tradycją już stało się, że nasze koncerty rozpoczyna występ Najlepszego Przekazu W Mieście tak też było teraz. Nasze serca napełniał rytmem zespół „Profi Dance" oraz grający i  śpiewający Piotr Marlęga.

Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom, artystom oraz przybyłym gościom, którzy tego dnia z nami wspierali naszą akcję. To wspaniałe, że jest tak wielu dobrych ludzi, których również poruszyła historia Igi. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę! Zebraliśmy kwotę 7220,93 zł, które przekazaliśmy rodzicom Igi na jej dalsze leczenie.

Do obejrzenia zdjęć zapraszamy na nasz profil na Facebook'u - Galeria

Joomla Template by Joomla51.com