11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

ROK SZKOLNY 2017/2018

  Z wielką przyjemnością publikujemy listę naszych laureatów szesnastej edycji Powiatowego Konkursu MŁODY MATEMATYK, organizowanego przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mławie.

Laureaci:  Aleksandra Żuchowska  i Szymon Lempek- uczniowie klasy VIa (opiekun: p. A. Szerszyńska)

Wyróżnienia:  Gabriela Oflenda - klasa VIa , Oliwia Brzozowska - klasa VIb i Bartosz Rutkowski - klasa VIIa (opiekun p. A Szerszyńska i I. Chmielewska)

  Podczas gali konkursowej w dniu 7 czerwca głos zabrała pani dyrektor PODN Jolanta Bem, która powitała zebranych, podziękowała organizatorom oraz nauczycielom przygotowującym uczniów i wzięła udział we wręczeniu nagród najlepszym młodym matematykom. Wśród gości na spotkaniu byli : Burmistrz  Mławy Sławomir Kowalewski,  Starosta  powiatu Włodzimierz Wojnarowski oraz Dyrektor Miejskiego Zakładu Obsługi Szkół Ryszard Staniszewski.

 Uroczysta gala poprzedzona była kilkumiesięczną, systematyczną pracą uczniów naszego powiatu.

 Dwa pierwsze etapy konkursu odbywały się w macierzystych szkołach. Finalistą konkursu został uczeń, który uzyskał nie mniej niż 75 punktów w dwóch etapach łącznie lub uzyskał najwyższą punktację, ale nie mniej niż 70 % punktów możliwych do uzyskania w obydwu etapach.
W finale, który odbył się 27 kwietnia 2018 r. w siedzibie PODN, naszą szkołę reprezentowało łącznie 10 uczniów.

 Z klas piątych:

  • Kacper Małecki kl. V b
  • Aleksandra Ogrodzińska kl. V c
  • Michał Kaszubski kl. V c

Z klas szóstych:

  • Oliwia Brzozowska kl. VI b
  • Szymon Lempek  kl. VI a
  • Daria Nadolna kl. VI a
  • Gabriela Oflenda kl. VIa
  • Aleksandra Żuchowska - kl.VIa

Z klas siódmych:

  • Karallus Perka Nicolas kl. VIIa
  • Bartosz Rutkowski kl. VIIa

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  ROK SZKOLNY 2016/2017

13 czerwca w PODN w Mławie odbyło się uroczyste podsumowanie XV Powiatowego konkursu MŁODY MATEMATYK, na które została zaproszona uczennica klasy Va - Gabrysia Oflenda.

Na wyróżnienie otrzymane z rąk pani Barbary Gutowskiej (Wicestarosta Mławy) nasza uczennica pracowała z p. Agnieszką Szerszyńską cały rok.

 Młody Matematyk - to konkurs trzyetapowy, którego głównym celem jest "rozwijanie uzdolnień matematycznych wśród pasjonatów tak trudnego dla wielu ludzi przedmiotu". Pierwszy i drugi etap  odbył się w naszej szkole i startowało w nim 16 uczniów z klas piątych i szóstych. Gabrysia uzyskała łącznie 70 pkt. i tym samym zakwalifikowała się do etapu finałowego. 28 kwietnia punktualnie o 13.00 przystąpiła do rywalizacji z 5 rówieśnikami  powiatu mławskiego.

 Stopień trudności zadań finałowych był bardzo wysoki, ale nasza piątoklasistka stanęła na wysokości zadania i jako jedyna ze wspomnianej grupy uzyskała wyróżnienie.

Gabrysiu, składamy Ci gorące gratulacje!

ROK SZKOLNY 2015/2016

9 czerwca w PODN w Mławie odbyło się podsumowanie Powiatowych Konkursów Przedmiotowych. Na uroczystość zostali zaproszeni uczniowie klasy VIa:

Julia Szczechowicz,

Oktawian Lipiński i

Piotr Afanasiew.

  Członkowie koła matematycznego p. Agnieszki Szerszyńskiej dwukrotnie zmagali się z nieszablonowymi zadaniami podczas szkolnych etapów   XIV edycji konkursu MŁODY MATEMATYK. W trzecim finałowym etapie, do którego zakwalifikowało się  14 uczniów  klas piątych i szóstych z powiatu mławskiego,  wypracowali odpowiednio 46, 42 i 41 pkt.na 50 możliwych do zdobycia. Taki wynik wystarczył do uzyskania tytułu laureata Konkursu Powiatowego dla Julii oraz wyróżnień dla pozostałych chłopców.

  Finalistami Konkursu są również dwaj chłopcy z klas piątych :Bartosz Rutkowski i Karallus Perka Nicolas pracujący pod kierunkiem p. Martyny Goździewskiej.

  W etapach szkolnych konkursu startowali również :Mateusz Stefański, Daria Rutkowska i Anna Majewska z klasy VIb oraz Kamil Nasierowski z kl. VIa.

 Pozostali uczestnicy z klas piątych to: Karallus Perka Samuel, Julia Rybka, Bartosz Krajewski, Julia Paź, Aleksander Orzech, Maciej Balcerzak, Wiktoria Bartkowicz, Szymon Gorlewski i Mateusz Szybicki.

 Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i gratulujemy!

Joomla Template by Joomla51.com