11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

     W dniu 21 marca br. W Szkole Podstawowej nr 4 w Mławie odbyły się niezwykłe zajęcia związane z powitaniem kalendarzowej wiosny. Dzieci z klasy I-III wykonywały z pomocą nauczycieli palmy wielkanocne oraz marzannę – „zimną pannę". Później w wiosennym korowodzie ulicami dzielnicy przeszły w wyznaczone miejsce, gdzie przy piosenkach i wznoszonym okrzykiem „Zimo odejdź! Choroby odejdźcie!" – kukłę spalono.

Uczniowie z klas IV-VI uczestniczyli w wybranych projektach – zajęciach:

1. "Wólka stara i nowa" ( zajęcia fotograficzne).

2. Biżuteria (zajęcia plastyczno – tematyczne)

3. Karaoke (zajęcia muzyczne)

4. Szkolenie Survivalowe („Szkoła przetrwania").

5. Porusz umysł (zajęcia matematyczno - komputerowe) .

6. Eliminacje szkolne konkursu „Warszawska Syrenka" (konkurs recytatorski),

7. Zajęcia sportowe.

W dwóch turach szkolnego koncertu powitanie wiosny „Talenty Czwórki 2012" wzięło udział 36 uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności i zdolności w różnych kategoriach. Oglądaliśmy i podziwialiśmy dzieci wspaniale czytające, rysujące i malujące, wysportowane, grające na instrumentach, tańczące, śpiewające , przedstawiające scenki komediowe.

Jury – opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – oceniało bardzo ciekawe, różnorodne, poruszające wyobraźnię i serce występy uczniów z kl. I – VI. Okazało się , że w naszej szkole „kiełkują" lub już „rosną" cudowne talenty! Niezwykłe trudne okazało się wskazanie jednego zwycięzcy albowiem wszyscy wykazali się odwagą, dużymi umiejętnościami i prawdziwą chęcią doskonalenia się . Wszyscy okazali się zwycięzcami !

Wiosna przyszła, a talenty zostały odkryte – teraz trzeba je rozwijać w taki sposób, aby w przyszłości mogły przynosić owoce...

 

 

Joomla Template by Joomla51.com