11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

 Zdalne Przedszkole – tu znajdą Rodzice cotygodniowy zestaw propozycji zadań dla dzieci przedszkolnych, które przygotowują nauczyciele w ramach kształcenia zdalnego. Nauczyciele wychowania przedszkolnego służą także wsparciem. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 14.00 oczekują na konsultacji. Kontakt nauczycieli z rodzicami odbywać się będzie poprzez adresy e-mailowe:
Grupą I „Biedronki”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupą II „Żabki”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupą III „Motylki”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupą IV „Muchomorki”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa V „Pszczółki”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa VI: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa VII „Stokrotki”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa VIII „Bratki”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa IX „Kubuś Puchatek”: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Grupa X: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- telefony komórkowe
- Messenger
Realizując podstawę programową wykorzystywać będziemy Karty Pracy z wydawnictwa WSiP oraz z dostępnych platform zalecanych przez MEN.

Mail do kontaktu dla rodziców dzieci przedszkolnych objętych pomocą logopedyczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Propozycje zadań

Dzieci 3 - letnie

Dzieci 4 - letnie

Dzieci 5 - letnie

 Dzieci 6 - letnie

 Język angielski

 

Logopedia

  3 - 4 latki

  5 -6 latki

Religia

Rytmika

 

 

Joomla Template by Joomla51.com