11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin
   W dniu 26 czerwca 2020 roku odbyło się nasze ostatnie zakończenie roku w tej szkole. Było ono uroczyste, chociaż nietypowe ze względu na wirusa. Spotkaliśmy się na boisku szkolnym. Na początku był apel, na którym Pani Dyrektor Joanna Wyszkowska odczytała list od Pana Burmistrza Miasta Mława. Był on skierowany do nas, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz naszych rodziców. Znajdowały się w nim podziękowania za pracę w trudnym okresie nie tylko dla nas, lecz dla wszystkich. Oczywiście Pani Dyrektor życzyła nam zdrowych, bezpiecznych wakacji oraz abyśmy dostali się do wymarzonych szkół.
 
Następnie odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru przedstawicielom z klas VII. Wręczono również statuetkę „Złotego Absolwenta”, jest to zaszczytne wyróżnienie za bardzo wysokie wyniki w nauce i
liczne osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz wzorową postawę. Statuetkę dostała nasza koleżanka z klasy VIII a Ola Żuchowska.
Oliwia Brzozowska koleżanka z VIII b otrzymała „Dyblom Uznania” za wysokie wyniki w nauce, oprawę wokalną na licznych uroczystościach szkolnych oraz osiągnięcia w konkursach muzycznych. Później podzieliliśmy się na klasy i rozdano nam świadectwa, nagrody książkowe za: wysokie wyniki w nauce, 100% frekwencję, pracę na rzecz samorządu szkolnego, szkolnego koła ekologicznego, wolontariatu oraz medale i statuetki za wybitne osiągnięcia sportowe.
Na koniec podziękowaliśmy Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za trud włożony w edukację, wychowanie i wsparcie w sytuacjach problemowych. Z żalem musieliśmy opuścić teren placówki. Będzie nam brakowało szkoły, w której spędziliśmy osiem lat naszego życia. Na szczęście pozostają wspomnienia i przyjaciele, którzy będą przypominać nam o tym czasie.
 
 Wychowankowie Pani Larysy Sieńskiej
 
 oraz Pani Danuty Wroniszewskiej

Joomla Template by Joomla51.com