11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

   Z okazji 111 rocznicy urodzin Haliny Rudnickiej i 26 rocznicy nadania jej imienia naszej szkole odbył się konkurs "Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej". Jego 26 edycja miała zasięg szkolny. Przystąpiło do niego 50 uczniów naszej szkoły. Poprzez udział w konkursie uczniowie mogli rozwinąć wyobraźnię i aktywność plastyczną, pogłębić wrażliwość estetyczną inspirowaną literaturą oraz poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą twórczości Haliny Rudnickiej. Złożone na konkurs prace plastyczne wykonane zostały różnorodnymi technikami i prezentowały wysokie walory artystyczne i estetyczne a pomysły uczniów były oryginalne i czytelne w swoim przekazie.


Jury w składzie: Iwona Cieślińska - przewodnicząca, Wioletta Polak i Hanna Kanigowska postanowiło przyznać następujące nagrody:
I miejsce - Michał Ulatowski kl. VI c
II miejsce - Alicja Siemianowska kl VI a
III miejsce - Antoni Bazyl kl. IV a
                 - Kacper Tucholski kl. IV a
Wyróżnienia :
Bartosz Wieteska - kl. V a
Adam Ulatowski - kl. IV a
Łukasz Karczmarczyk - kl. VI a
Nikola Długoszewska - kl. VI c
Karol Laskowski - kl. VI c
Gratulujemy nagrodzonym uczniom.
Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Joomla Template by Joomla51.com