- „Imprezka" w bibliotece?
- Ależ oczywiście!
12 lutego 2013 roku uczniowie naszej szkoły żegnali karnawał w szkolnej bibliotece. Czytelnia zamieniła się w salę balową, gdzie królowały rytmy takich przebojów jak: „ Ona tańczy dla mnie" i „Gangnam style". Pomiędzy tańcami odbywały się błyskawiczne konkursy ze znajomości lektur i bajek. Było również odgadywanie zagadek i kalamburów. Dla uczestników zabawy nie zabrakło drobnych upominków i słodyczy. „Imprezkę" przygotowano wspólnie z panią Lidią Piskorską z Filii nr 1 MBP w Mławie.

O szkole














