11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

   

 

  Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 już są pełnoprawnymi uczniami. 20 października br. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.

Pani dyrektor Joanna Wyszkowska pasowała dzieci na uczniów w obecności znamienitych gości: Posła na Sejm RP pana Mirosława Koźlakiewicza, Burmistrza Miasta Mława pana Sławomira Kowalewskiego, Przewodniczącego Rady Miasta pana Krzysztofa Wasiłowskiego, Radnych Rady Miasta, naczelników wydziałów Urzędów Miasta pani Anny Miałki – Kruszewskiej, pana Krzysztofa Jarosa, dyrektora MZOS pana Zenona Rózickiego, dyrektor MBP pani Marii Świtoń, dyrektorów szkól i przedszkoli oraz zaproszonych rodziców bohaterów tej uroczystości. Przybyła również zła czarownica, która zmieniła wszystkie pierwszaki w żółtodzioby. Na szczęście zjawiła się też dobra wróżka, która znalazła sposób na złe zaklęcie. Uczniowie wybrali się do czterech krain – udowodnili, że potrafią pracować, śpiewać, tańczyć i zły czar prysł. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie. Po odczytaniu jego treści uczniowie i ich rodzice złożyli przysięgę na sztandar szkoły. Uczniowie obiecali uczyć się pilnie, być grzecznymi, szanować dobre imię szkoły, być dobrym Polakiem. Rodzice obiecali, że będą pomagać swoim dzieciom w nauce, będą je kochać i akceptować takimi jakie są.

Po uroczystości uczniowie otrzymali drobne upominki i udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Joomla Template by Joomla51.com