11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

      

 W dniu 17 października z okazji Dnia Papieskiego odbył się w naszej szkole uroczysty apel. W tym roku przebiegał on pod hasłem „ Jan Paweł II – człowiek modlitwy". Nasz Wielki Rodak wielokrotnie prosił nas: „ Nie ustawajcie w modlitwie, gdziekolwiek będziecie! Raz jeszcze powtarzam: Nie ustawajcie w modlitwie, za życia mojego i po śmierci. Naród, który się modli jest innym narodem!".

Tego dnia w sposób szczególny dziękowaliśmy za dar beatyfikacji Jana Pawła II. Z wdzięcznością wspominaliśmy jego życie i przesłanie Jego pontyfikatu.

Uczniowie naszej szkoły opowiedzieli nam w jaki sposób Papież Polak był człowiekiem modlitwy. Mimo napiętego planu codziennych obowiązków Jan Paweł II miał czas na: różaniec, Eucharystię, osobistą adorację, brewiarz, i modlitwę w kaplicy papieskiej, drogę krzyżową. Bardzo często modlił się w intencji wielu osób i wydarzeń. Już za Jego życia odnotowano kilka uzdrowień i cudów. Na zakończenie apelu Papieskiego przy wspólnej modlitwie zawierzyliśmy Błogosławionemu Janowi Pawłowi II naszą szkołę i każdego z nas.

Joomla Template by Joomla51.com