11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia przedszkola

    W dniu 25 czerwca 2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego i pożegnanie grup „0” w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr w Mławie . Z uwagi na funkcjonującego stanu epidemicznego związanego Covid-19 i konieczność zachowania procedur bezpieczeństwa nie było uroczystego występu, a pożegnanie odbyło się przed budynkiem szkoły, na świeżym powietrzu, gdzie wychowawczynie grup wręczyły dzieciom dyplomy i symboliczne upominki. I choć cudowne chwile spędzone w przedszkolu minęły bezpowrotnie, a łza zakręciła się w niejednym oku, nasi podopieczni jeszcze nie jeden raz zaprezentują swoje talenty.

  Jak co roku w Zespole Placówek Oświatowych nr 2 odbyła się wielka zbiórka monet „Góra Grosza”. Organizatorem akcji jest Towarzystwo Nasz Dom z siedzibą w Warszawie. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną. Uczniowie naszej szkoły nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i chętnie przyłączyli się do akcji.
 Uczniowie zbierali monety do specjalnie przygotowanych skarbonek, następnie posegregowali według nominałów, przeliczyli i przekazali koordynatorowi akcji. Zebrane środki zostały przesłane na adres wskazany przez organizatora. Kolejny raz uczniowie pokazali swoje Wielkie Serce i wspólnie działali dla dobra potrzebujących.

   Rodzice, którzy wyrażają potrzebę posłania dziecka do przedszkola w czasie dyżuru wakacyjnego proszeni są o wypełnienie oświadczenia związanego z bezpieczeństwem w okresie zagrożenia epidemicznego COVID-19. Do przedszkola w okresie wakacji przyjmowane będą tylko dzieci rodziców pracujących. Druk oświadczenia należy pobrać ze strony (dostępny poniżej) i złożyć w sekretariacie Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie przy ul. Granicznej 39. Papierowe wersje oświadczenia dostępne są także w sekretariacie zespołu. Podpisane przez obydwoje rodziców oświadczenie należy złożyć lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 25 czerwca 2020 r. (czwartek) do godziny 14.00. Rodzice o wynikach kwalifikacji zostaną powiadomieni 26.06.2020 r. Zgodnie z wytycznymi GIS w jednej największej sali naszego przedszkola może przebywać 16 dzieci i dwóch opiekunów. Planowana jest opieka nad dziećmi w sali 03 znajdującej się w budynku szkoły.

Niniejsza informacja nie dotyczy rodziców, których dzieci korzystają już z opieki przedszkola w okresie pandemii i złożyli stosowne oświadczenie we wcześniejszym terminie.

Zgłoszenie wakacyjne

  Zgodnie z nowymi wytycznymi GIS z dnia 4 czerwca 2020 r. w naszym przedszkolu w jednej sali może przebywać 12 dzieci i 2 opiekunów. Przypadają 3m2 minimalnej przestrzeni do wypoczynku, zabawy i zajęć dla dzieci w sali.

W związku z powyższym nasze przedszkole może objąć opieką 56 dzieci.

    Przeprowadzamy ewaluację wewnętrzną naszego przedszkola. W tym roku pragniemy zbadać czy przedszkole wspomagało rozwój dzieci podczas czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Bardzo prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety i z góry dziękujemy za współpracę.

Ankieta dla rodziców

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdAnHHWbjT6TkW3n21S5BUfejU4i79CepT7Vm-uJBz7CQ9PiQ/viewform?usp=sf_link

Ankieta dla nauczycieli

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoZbcU9j5O_3jbiT4nNmKsfKlU0oq0kunyKaT5OpMQ3CFuqQ/viewform?usp=sf_link

  Z okazji Dnia Dziecka najserdeczniejsze życzenia dla dzieci małych, większych i tych całkiem dużych. Życzymy Wam, żeby nigdy nie zabrakło Wam energii do zabawy, żebyście zawsze mieli dużo powodów do radości i uśmiechu, a Wasze życie było słodsze niż wszystkie słodycze, które do tej pory zjedliście.

Życzymy, aby każdego dnia spotykało Was coś zaskakującego. Tych małych, codziennych odkryć życzą Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Zespołu Placówek nr 2 w Mławie

  Z dniem 18 maja 2020 r. od godziny 7.00 dla zgłoszonych 20 dzieci rozpoczynamy opiekę przedszkolną.  W  sytuacji funkcjonującego stanu epidemicznego związanego Covid-19 zgodnie z zaleceniami GIS z dnia 4 maja 2020 r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 2 w Mławie opieką możemy objąć 40  dzieci. Zwracamy się do rodziców z prośbą o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w przedszkolu.
 
Poniżej zamieszczamy zgłoszenie, które należy wypełnić chcąc przysłać dziecko do naszego przedszkola.

  Zapoznawszy się ze stanowiskiem dyrektorów placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest Miasto Mława, oraz opiniami rodziców uczęszczających do nich dzieci, burmistrz Sławomir Kowalewski postanowił

wstrzymać się z otwarciem

przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i żłobka.

Szczegółowe informacje

Joomla Template by Joomla51.com