11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Złoty absolwent

  Julia Szczechowicz, jest uczennicą o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym poczuciu odpowiedzialności. Dała się poznać jako osoba bardzo kreatywna o szerokim spektrum zainteresowań. Działając w Samorządzie Uczniowskim i Aktywie Bibliotecznym skupiła wokół siebie szerokie grono osób chętnych do pracy i pomocy przy organizacji wielu akcji i imprez szkolnych.

PAWEŁ KASIAK, nasz absolwent, prezentuje wysoką kulturę osobistą i ogromne poczucie odpowiedzialności. Zawsze chętnie podejmował wiele dodatkowych zajęć. Uczestniczył w licznych konkursach o różnym zasięgu: od szczebla miejskiego, po szczebel międzynarodowy, odnosząc sukcesy. Dał się poznać jako inteligentny młody człowiek z olbrzymią empatią. Zawsze z szacunkiem odnosił się do nauczycieli, pracowników i do swoich kolegów. Uświetniał swoimi występami uroczystości szkolne.

SYLWIA BAKUŁA jest uczniem o wysokiej kulturze osobistej i ogromnym poczuciu odpowiedzialności. Dała się poznać jako osoba bardzo kreatywna o szerokim spektrum zainteresowań. Działając w Samorządzie Uczniowskim skupia wokół siebie szerokie grono osób chętnych do pracy i pomocy przy organizacji wielu akcji i imprez szkolnych. Jej ambitny stosunek do nauki, systematyczność oraz udział w licznych konkursach począwszy od szczebla miejskiego po szczebel międzynarodowy w pełni zasługuje na szczególne wyróżnienie.

Patryk Wojciechowski uczeń klasy VIc uhonorowany tytułem ZŁOTEGO ABSOLWENTA w roku szkolnym 2012/1013

    Komisja po rozpatrzeniu wniosków i osiągnięć zgłoszonych uczennic jednogłośnie wybrała do przyznania statuetki i tytuł „Złotego Absolwenta" Rut Tokarską uczennicę klasy VI a.

Joomla Template by Joomla51.com