11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

W dniu 14 września, jak co roku, uczniowie naszej placówki brali udział w akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA. Prace porządkowe odbyły sie na terenie wokół szkoły, cmentarza, ul. Krajewo oraz szkółki leśnej. Sprzątaniu na swieżym powietrzu sprzyjała przychylna aura, dzięki której uczniowie spędzili ten czas w miłych nastrojach oraz aktywni fizycznie.

  Nasza Szkoła została zakwalifikowana do udziału w projekcie "Dziecięca Akademia Przyszłości - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych". Napisany przez nas wniosek został pozytywnie oceniony przez Komisję.

   W dniu 12 pażdziernika 2012 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Po odśpiewaniu hymnu państwowego zostały wręczone Nagrody Dyrektora następującym nauczycielom:

Pani Małgorzacie Krupie

Pani Agnieszce Szerszyńskiej

Pani Grażynie Tokarskiej

Pani Halinie Pszczółkowskiej

Pani Krystynie Weselak

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego i konkursu literackiego pod hasłem

„Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej "

                                                                                             regulamin

   

W dniu 27 września w naszej szkole odbyła się dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka. W zabawie uczestniczyły klasy I-III, których odwiedzili harcerze dostarczając im rozrywek. O godzinie 17 swoją zabawę rozpoczęli uczniowie klas IV-VI. Uczniowie bawili się w najlepsze do godziny 19-tej, w świetnym humorze, co widać na załączonych zdjęciach...

 

 

 

  12 września odbył się turniej o puchar Premiera Donalda Tuska rocznika 2001 - 2002. Na boisku Orlik przy MOSiR w Mławie stawiło się 7 zespołów, w tym SP4. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze, ostatecznie zajmując II miejsce ( w finale ulegi bardziej doświadczonym kolegom z SP7). Sklad naszej drużyny: Benecki Dominik, Kacprzak Kamil, Falencki Jakub, Jędrzejak Jacek, Stypik Daniel, Piekart Dominik, Madej Piotr.

  

  11 września na mławskim stadionie odbył się finał rejonu w czwórboju lekkoatletycznym. Na tych zawodach nie zabrakło i naszych chłopców, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze. Zajęliśmy II miejsce, ustępując tylko chłopcom z SP7 Ciechanow. II miejsce pozwoliło nam awansować do XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnych w Płocku. Skład zespołu: Jędrzejak Jacek, Włodarski Kacper, Zakrzewski Łukasz, Czymerski Paweł, Tomkielski Jakub, Zmudczyński Radek.

 

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie

zaprasza rodziców na zebranie, które odbędzie się 19 września (środa)

o godzinie 17.00 na małej sali gimnastycznej.

W programie:

- spotkanie ogólne z Dyrektorem Szkoły

- szkolenie rodziców dotyczące e- Dziennika

- spotkanie w klasach z wychowawcami

- spotkanie Rady Rodziców

Joomla Template by Joomla51.com