11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

    W tym roku rozpoczęcie nauki w szkole przypadło na dzień 3 września. O godzinie 8.00 uczestniczyliśmy we mszy świętej w kościele pod wezwaniem Sw. Jana Kantego. Następnie w szkolnej hali sportowej uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. W uroczystości wzięli wszyscy uczniowie, nauczyciele i wielu rodziców.

  

Rekonstrukcja Bitwy pod Mławą 2012

baner logotyp   Rekonstrukcja Bitwy pod Mławą, którą w 2012 roku Miasto Mława planuje zorganizować po raz piąty, stawiana jest na pozycji jednego z największych w Europie widowisk z czasów II wojny, jedynego w Polsce odtworzonego na bazie istniejących fortyfikacji – bunkrów z 1939 roku.

Tegoroczna inscenizacja nalotu bombowego na Mławę odbędzie się 31 sierpnia w centrum miasta. Dzień później (1 września) na przedpolach Mławy rekonstruktorzy wojskowi i cywilni odtworzą sceny jednej z największych bitew kampanii wrześniowej 1939 r. – bitwy pod Mławą.

Uroczystość odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP, Pana Bronisława Komorowskiego.

Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Powiatu Mławskiego oraz sponsorów.

  Szkolny Dzień Matematyki już za nami. Pozostaną nam tylko miłe wspomnienia i zdjęcia.

  Coroczne święto organizowane w naszej szkole w ostatnich dniach roku szkolnego zostało poprzedzone konkursem wiedzy i umiejętności matematycznych. Zainteresowanie wśród uczniów klas IV-VI było ogromne, gdyż było o co „walczyć". Tytuł i medal Mistrza Matematyki klas czwartych, piątych i szóstych to marzenie wielu naszych uczniów. O tym, że marzenia w połączeniu z systematyczna pracą i odrobiną szczęścia spełniają się przekonali się :

Sylwia Bakuła z klasy IVa – Mistrz Matematyki klas czwartych;

Patryk Wojciechowski z klasy V c - Mistrz Matematyki klas piątych;

Laura Pietrzak z klasy VIb - Mistrz Matematyki klas szóstych.

   W dniu 29 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2011 -2012 i powitaliśmy długo oczekiwane wakacje. W uroczystości zakończenia roku szkolnego udział wzięli uczniowie klas I – VI , rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. 
Uroczystość rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego, po którym uczestniczyliśmy w podniosłej chwili zaprzysiężenia nowego pocztu sztandarowego.

Mława, 28 czerwca 2012 r

.

    Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie bierze udział w I edycji akcji „Warto być dobrym" organizowanej przez Stowarzyszenie „Przyjazna Szkoła" pod patronatem Minister Edukacji Narodowej i UNESCO. Dzieci z 1500 szkół w całej Polsce brały udział w konkursie na dobre uczynki w ramach akcji, laureaci z każdej placówki wygrali rowery górskie marki KROSS.

W wyniku ogłoszonego konkursu ofert

na dzierżawę pomieszczeń kuchennych

i prowadzenie stołówki

w Zespole Placówek Oświatowych nr 2,

06-500 Mława, ul. Graniczna 39

w dniu 26 czerwca 2012r. wyłoniono wykonawcę zadania.

Od 1 września 2012 roku zadanie będzie realizował:

„Wodny Świat" Przemysław Wółkiewicz 06-500 Mława, ul. Kopernika 38

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji ogólnopolskiego konkursu „Dobre rady na elektroodpady" zorganizowanym przez firmę AURAEKO. Nad konkursem patronat przyjął Główny Inspektor Ochrony Środowiska.

Zespół Ekofrajdziaki w składzie:

Rut Tokarska

Izabela Rzepkowska

Dominika Borowska

Patryk Rybicki

Artur Sobczak

pracował pod kierunkiem Pani Larysy Sieńskiej i Hanny Kanigowskiej.

Joomla Template by Joomla51.com