11listop 1szkola 2przedszkolepan 78157851_512558066267191_3920122672326901760_n DSC_0745 Obraz1 Obraz2 Obraz4 bieg piernik piosenka1 urodziny
godlo_polski.svg.png

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
facebook_page_plugin

Z życia szkoły

      

 W dniu 17 października z okazji Dnia Papieskiego odbył się w naszej szkole uroczysty apel. W tym roku przebiegał on pod hasłem „ Jan Paweł II – człowiek modlitwy". Nasz Wielki Rodak wielokrotnie prosił nas: „ Nie ustawajcie w modlitwie, gdziekolwiek będziecie! Raz jeszcze powtarzam: Nie ustawajcie w modlitwie, za życia mojego i po śmierci. Naród, który się modli jest innym narodem!".

   

  

   Oddaliśmy do dyspozycji dzieci nowy plac zabaw, który jest efektem ministerialnego programu „Radosna szkoła". Mamy nadzieję, że umili on naszym uczniom wolne chwile spędzane na świeżym powietrzu. Rodziców bardzo prosimy, aby zgodnie z regulaminem dzieciom do 12 roku życia towarzyszyli na placu zabaw.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w

Mławie zaprasza do konkursu ofert na dzierżawę

pomieszczeń kuchennych i prowadzenie stołówki

w szkole. 

                                       

                                             Formularz oferty

   Dyrektor oraz organizatorzy Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Wojewódzkiego Konkursu Literackiego "Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej" informują, że uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 16 listopada 2011r. o godz. 12.oo w sali gimnastycznej szkoły.

Laureaci otrzymają imienne zaproszenia na tę uroczystość.

    


Tradycyjnie przed 1 listopada uczniowie ZPO nr 2 w Mławie odwiedzili cmentarz parafialny na Wólce. Pod opieką nauczycielek: Doroty Kowalewskiej, Haliny Pszczółkowskiej i Krystyny Weselak i towarzystwie emerytowanej pracownicy SP 4 p. Anny Lewandowskiej dzieci złożyły kwiaty oraz zapaliły znicze

 

   20 października 2011 r. Szkoła Podstawowa nr 4 miała swoje święto. Był to Dzień Patronki Haliny Rudnickiej. Obchodzony już siedemnasty raz od momentu otrzymania przez szkołę sztandaru,

   

 

  Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 4 już są pełnoprawnymi uczniami. 20 października br. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.

 

 

W dniu 16 września 2011 r. społeczność uczniowska aktywnie włączyła się w akcję „Sprzątanie Świata", której w tym roku przyświecało hasło: „ Lasy to życie - chrońmy je".

Joomla Template by Joomla51.com